Afișez 1 - 87 din 170 de rezultate

  • Acid Acetilsalicilic 500 mg, Magistra, 20 cpr

    Acid Acetilsalicilic 500 mg, Magistra, 20 cpr

    ACID ACETILSALICILIC 500MG*20CPR MAGISTRA Pentru – combaterea durerilor de intensitate slaba sau moderata, in cefalee, mialgii, dureri reumatice articulare si periarticulare, nevralgii, dureri dentare, dismenoree.

    ACID ACETILSALICILIC 500MG*20CPR MAGISTRA Pentru - combaterea durerilor de intensitate slaba sau moderata, in cefalee, mialgii, dureri reumatice articulare si periarticulare, nevralgii, dureri dentare, dismenoree.
  • Paracetamol 500 mg, Slavia, 20 cpr

    Paracetamol 500 mg, Slavia, 20 cpr

    PARACETAMOL SLAVIA 500 mg X 20 compr. Paracetamol Slavia are efecte analgezice şi antipiretice şi este indicat în: tratamentul simptomatic al durerilor uşoare şi moderate cu diferite localizări și etiologii, tratamentul simptomatic al febrei, inclusiv a celei asociate răcelii și gripei.

    PARACETAMOL SLAVIA 500 mg X 20 compr. Paracetamol Slavia are efecte analgezice şi antipiretice şi este indicat în: tratamentul simptomatic al durerilor uşoare şi moderate cu diferite localizări și etiologii,…
  • Paracetamol 500mg, Zentiva, 20cpr

    Paracetamol 500mg, Zentiva, 20cpr

    PARACETAMOL ZENTIVA 500MG x 20 COMPR Paracetamol Zentiva este indicat în tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară până la moderată, cu diferite localizări (dureri de cap, dureri în gât, dureri de dinţi, dureri asociate răcelii şi gripei, dureri ale muşchilor sau articulaţiilor sau în caz de menstruaţie dureroasă) şi tratamentul simptomatic al febrei.

    PARACETAMOL ZENTIVA 500MG x 20 COMPR Paracetamol Zentiva este indicat în tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară până la moderată, cu diferite localizări (dureri de cap, dureri în gât,…
  • Asaprin T 500 mg, Helcor, 20 cpr

    Asaprin T 500 mg, Helcor, 20 cpr

    ASAPRIN T 500 mg X 20 compr. Asaprin T comprimate se utilizează ca antiinflamator pentru atenuarea inflamației articulare în poliartrita reumatoidă și ca analgezic pentru scaderea febrei.

    ASAPRIN T 500 mg X 20 compr. Asaprin T comprimate se utilizează ca antiinflamator pentru atenuarea inflamației articulare în poliartrita reumatoidă și ca analgezic pentru scaderea febrei.
  • Asaprin 500 mg, Helcor, 20 cpr

    Asaprin 500 mg, Helcor, 20 cpr

    ASAPRIN 500 mg X 20 compr. Analgezic și antipiretic: dureri de intensitate ușoară sau moderată, cefalee, mialgii, dureri reumatice articulare și periarticulare, nevralgii, dureri dentare, dismenoree.

    ASAPRIN 500 mg X 20 compr. Analgezic și antipiretic: dureri de intensitate ușoară sau moderată, cefalee, mialgii, dureri reumatice articulare și periarticulare, nevralgii, dureri dentare, dismenoree.
  • Sirop de pin si propolis 100ml

    Sirop de pin si propolis 100ml

    SIROP PIN+PROPOLIS 100ML Dezinfectant al cailor respiratorii.

    SIROP PIN+PROPOLIS 100ML Dezinfectant al cailor respiratorii.
  • Bromhexin 8 mg, Slavia, 20 cpr

    Bromhexin 8 mg, Slavia, 20 cpr

    BROMHEXIN SLAVIA 8 mg X 20 compr. Fluidifiant al secretiilor bronsice in cursul afectiunilor bronho-pulmonare acute si cronice insotite de secretii vascoase: bronsita acuta, bronsita cronica, traheobronsita, acutizarile bronhopneumopatiei cronice obstructive, bronsiectazii.

    BROMHEXIN SLAVIA 8 mg X 20 compr. Fluidifiant al secretiilor bronsice in cursul afectiunilor bronho-pulmonare acute si cronice insotite de secretii vascoase: bronsita acuta, bronsita cronica, traheobronsita, acutizarile bronhopneumopatiei cronice…
  • Reuprofen 200mg 10 comprimate, Helcor

    Reuprofen 200mg 10 comprimate, Helcor

    REUPROFEN 200 mg X 10 compr.film CE ESTE REUPROFEN ŞI PENTRU CE SE UTILIZEAZĂ Ibuprofenul aparţine unei grupe de medicamente numite medicamente antiinflamatoare nesteroidiene.

    REUPROFEN 200 mg X 10 compr.film CE ESTE REUPROFEN ŞI PENTRU CE SE UTILIZEAZĂ Ibuprofenul aparţine unei grupe de medicamente numite medicamente antiinflamatoare nesteroidiene.
  • Defebryl 500 mg, Bioeel, 20 cpr

    Defebryl 500 mg, Bioeel, 20 cpr

    DEFEBRYL 500 mg X 20 compr. Defebryl 500 mg comprimate face parte din grupa medicamentelor analgezice-antipiretice (amelio­rează durerea şi reduce temperatura corpului în caz de febră).

    DEFEBRYL 500 mg X 20 compr. Defebryl 500 mg comprimate face parte din grupa medicamentelor analgezice-antipiretice (amelio­rează durerea şi reduce temperatura corpului în caz de febră).
  • Acid Acetilsalicilic 500 mg, Zentiva, 20 cpr

    Acid Acetilsalicilic 500 mg, Zentiva, 20 cpr

    ACID ACETILSALICILIC ZENTIVA 500 mg X 20 compr. Acid Acetilsalicilic Zentiva în doze medii are acţiune analgezică şi antipiretică, în doze mari (3 – 4 g pe zi) are acţiune antiinflamatoare

    ACID ACETILSALICILIC ZENTIVA 500 mg X 20 compr. Acid Acetilsalicilic Zentiva în doze medii are acţiune analgezică şi antipiretică, în doze mari (3 – 4 g pe zi) are acţiune…
  • Ambroxol 30 mg, Gedeon Richter, 20 cpr

    Ambroxol 30 mg, Gedeon Richter, 20 cpr

    AMBROXOL GRR 30 mg X 20 compr. Ambroxol Richter se utilizeaza ca tratament preventiv, inainte si in urma unor interventii chirurgicale in afectiuni cu risc de complicatii la nivel pulmonar.

    AMBROXOL GRR 30 mg X 20 compr. Ambroxol Richter se utilizeaza ca tratament preventiv, inainte si in urma unor interventii chirurgicale in afectiuni cu risc de complicatii la nivel pulmonar.
  • Ambroxol 15 mg/ 5 ml, Rompharm, 100 ml

    Ambroxol 15 mg/ 5 ml, Rompharm, 100 ml

    AMBROXOL ROMPHARM 15MG/5ML * 100ML Ambroxol Rompharm este un medicament mucolitic care ajută mucusul să devină mai fluid şi astfel poate fi eliminat mai uşor prin tuse.

    AMBROXOL ROMPHARM 15MG/5ML * 100ML Ambroxol Rompharm este un medicament mucolitic care ajută mucusul să devină mai fluid şi astfel poate fi eliminat mai uşor prin tuse.
  • Ambroxol, Egis Pharmaceutical, 20cpr

    Ambroxol, Egis Pharmaceutical, 20cpr

    AMBROXOL EGIS 30 mg X 20 compr. AMBROXOL EGIS comprimate este indicat ca terapie secretolitică: în afecţiuni bronhopulmonare cronice asociate cu secreţie anormală de mucus şi afectare a transportului mucusului; în afecţiuni bronşice acute şi episoade acute ale bronhopneumopatiei cronice. De asemenea, AMBROXOL EGIS comprimate este indicat pre- şi postoperator.

    AMBROXOL EGIS 30 mg X 20 compr. AMBROXOL EGIS comprimate este indicat ca terapie secretolitică: în afecţiuni bronhopulmonare cronice asociate cu secreţie anormală de mucus şi afectare a transportului mucusului;…
  • Bromhexin 8 mg, Labormed, 20 cpr

    Bromhexin 8 mg, Labormed, 20 cpr

    BROMHEXIN LABORMED 8 mg X 20 compr. Bromhexin Labormed este indicat în afecţiunile acute şi cronice ale tractului respirator, însoţite de secreţii vâscoase.

    BROMHEXIN LABORMED 8 mg X 20 compr. Bromhexin Labormed este indicat în afecţiunile acute şi cronice ale tractului respirator, însoţite de secreţii vâscoase.
  • Dropsuri contra tusei, 70 g

    Dropsuri contra tusei, 70 g

    GUM DROPS 70gr NATURALIA DIET Înlătură efectele neplăcute ale tusei, durerile din gât și piept, asigurând o respirație ușoară, având un caracter profilactic și terapeutic.

    GUM DROPS 70gr NATURALIA DIET Înlătură efectele neplăcute ale tusei, durerile din gât și piept, asigurând o respirație ușoară, având un caracter profilactic și terapeutic.
  • Reuprofen 400 mg, 10 comprimate, Helcor

    Reuprofen 400 mg, 10 comprimate, Helcor

    REUPROFEN 400 mg X 10 compr.film Antiinflamatorii și antireumatice nesteroidiene, derivați de acid propionic.

    REUPROFEN 400 mg X 10 compr.film Antiinflamatorii și antireumatice nesteroidiene, derivați de acid propionic.
  • Sirop de ridiche neagra 100ml ETNA 2001

    Sirop de ridiche neagra 100ml ETNA 2001

    SIROP RIDICHE NEAGRA 100ML Recomandari: supliment alimentar, antiinflamator, antiseptic, antialergic, antiscorbutic, expectorant, fluidifiant al secretiilor bronsice, secretolitic, antitusiv, diuretic, depurativ, emolient, coleretic, colagog.

    SIROP RIDICHE NEAGRA 100ML Recomandari: supliment alimentar, antiinflamator, antiseptic, antialergic, antiscorbutic, expectorant, fluidifiant al secretiilor bronsice, secretolitic, antitusiv, diuretic, depurativ, emolient, coleretic, colagog.
  • Asaprin tamponat acid acetilsalicilic 500 mg, Helcor, 20 cpr

    Asaprin tamponat acid acetilsalicilic 500 mg, Helcor, 20 cpr

    ASAPRIN TAMPONAT 500 MG CT*20 COMPR Asaprin tamponat în doze medii are acţiune analgezică(de calmare a durerii)şi antipiretică(de scădere a febrei), în dozemări (3 –4 g pe zi) are acţiune antiinflamatoare

    ASAPRIN TAMPONAT 500 MG CT*20 COMPR Asaprin tamponat în doze medii are acţiune analgezică(de calmare a durerii)şi antipiretică(de scădere a febrei), în dozemări (3 –4 g pe zi) are acţiune…
  • PANADOL RAPID 500MG * 12CPR FILM

    PANADOL RAPID 500MG * 12CPR FILM

    PANADOL RAPID 500MG * 12CPR FILM Este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară-moderată. Panadol Rapid calmează rapid şi eficient durerile de cap, migrenele, durerile de spate, durerile de dinţi, inclusiv cele apărute după efectuarea unor proceduri stomatologice/extracţii dentare, durerile musculare, durerile menstruale, nevralgiile, durerile articulare – inclusiv cele din osteoartrită şi boli reumatice, durerile în gât, febra şi durerea postvaccinală.

    PANADOL RAPID 500MG * 12CPR FILM Este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară-moderată. Panadol Rapid calmează rapid şi eficient durerile de cap, migrenele, durerile de spate, durerile…
  • Paracetamol 500 mg, Polisano, 20 comprimate

    Paracetamol 500 mg, Polisano, 20 comprimate

    PARACETAMOL POLISANO 500 mg X 20 compr. PARACETAMOL POLISANO este indicat pentru tratamentul simptomatic al febrei şi pentru tratamentul simptomatic al durerilor uşoare şi moderate manifestate la adulţi, adolescenţi şi copii cu vârsta cuprinsă între 6-15 ani, cu diferite localizări.

    PARACETAMOL POLISANO 500 mg X 20 compr. PARACETAMOL POLISANO este indicat pentru tratamentul simptomatic al febrei şi pentru tratamentul simptomatic al durerilor uşoare şi moderate manifestate la adulţi, adolescenţi şi…
  • Acid Acetilsalicilic 500 mg, Odeon Richter, 30cpr

    Acid Acetilsalicilic 500 mg, Odeon Richter, 30cpr

    ACID ACETILSALICILIC RICHTER 500 mg X 30 compr. Acid acetilsalicilic Richter 500 mg comprimate este indicat pentru tratamentul simptomatic al febrei si al durerilor de intensitate slaba si moderata.

    ACID ACETILSALICILIC RICHTER 500 mg X 30 compr. Acid acetilsalicilic Richter 500 mg comprimate este indicat pentru tratamentul simptomatic al febrei si al durerilor de intensitate slaba si moderata.
  • Xylo nasal 1mg/ml- picături nazale, Rompharm, 10 ml

    Xylo nasal 1mg/ml- picături nazale, Rompharm, 10 ml

    XYLO-NASAL 1mg/ml x 10 ml pic. nazale Xilometazolina aplicata topic este indicata ca decongestionant nazal in: rinite alergice sau vasomotorii, sinuzite, coriza (guturai), otite medii catarale asociate cu coriza (guturaiul), rino-faringite. De asemenea, Xylo-nasal este utilizat pentru facilitarea rinoscopiei.

    XYLO-NASAL 1mg/ml x 10 ml pic. nazale Xilometazolina aplicata topic este indicata ca decongestionant nazal in: rinite alergice sau vasomotorii, sinuzite, coriza (guturai), otite medii catarale asociate cu coriza (guturaiul),…
  • Ser fiziologic SeptiClean, 20 x 5 ml

    Ser fiziologic SeptiClean, 20 x 5 ml

    Vitalia Ser Fiziologic 5 ml x 20 Doze Din punctul de vedere al igienei nazale, produsul faciliteaza curatarea foselor nazale de particule de mucus si favorizeaza eliminarea secretiilor. In ceea ce priveste igiena oculara, produsul asigura igiena externa a ochilor afectati de secretii sau agenti externi.

    Vitalia Ser Fiziologic 5 ml x 20 Doze Din punctul de vedere al igienei nazale, produsul faciliteaza curatarea foselor nazale de particule de mucus si favorizeaza eliminarea secretiilor. In ceea…
  • Sirop patlagina, Vitalia, 100 ml

    Sirop patlagina, Vitalia, 100 ml

    Vitalia Sirop Patlagina X 100ml Se utilizează că adjuvant în afecțiuni ale căilor respiratorii, tuse, dureri de gât, însoțite de expectorație.

    Vitalia Sirop Patlagina X 100ml Se utilizează că adjuvant în afecțiuni ale căilor respiratorii, tuse, dureri de gât, însoțite de expectorație.
  • Perrigo, Coldrex Sinus Extra, 500mg/3mg/50mg, 10 comprimate

    Perrigo, Coldrex Sinus Extra, 500mg/3mg/50mg, 10 comprimate

    Coldrex Sinus Extra, 500mg/3mg/50mg, 10 comprimate, Perrigo Coldrex Sinus Extra este indicat pentru tratamentul simptomatic al răcelii comune şi gripei (pentru ameliorarea strănutului, rinoreei, congestiei nazale şi sinusale, febrei, durerilor de cap şi durerilor musculare).

    Coldrex Sinus Extra, 500mg/3mg/50mg, 10 comprimate, Perrigo Coldrex Sinus Extra este indicat pentru tratamentul simptomatic al răcelii comune şi gripei (pentru ameliorarea strănutului, rinoreei, congestiei nazale şi sinusale, febrei, durerilor…
  • AMBROXOL sirop X 100 ml

    AMBROXOL sirop X 100 ml

    AMBROXOL sirop X 100 ml AMBROXOL EGIS SIROP este indicat ca terapie secretolitică: în afecţiuni bronhopulmonare cronice asociate cu secreţie anormală de mucus şi afectare a transportului mucusului; în afecţiuni bronşice acute şi episoade acute ale bronhopneumopatiei cronice; astm bronşic, bronşiectazie, sinuzite. De asemenea, AMBROXOL EGIS SIROP este indicat pre- şi post-operator în afecţiunile cu risc de complicaţii pulmonare.

    AMBROXOL sirop X 100 ml AMBROXOL EGIS SIROP este indicat ca terapie secretolitică: în afecţiuni bronhopulmonare cronice asociate cu secreţie anormală de mucus şi afectare a transportului mucusului; în afecţiuni…
  • Pararemin, Polisano, 10 comprimate

    Pararemin, Polisano, 10 comprimate

    PARAREMIN 1BLIST*10CPR Pararemin este utilizat de catre adulti, adolescenti si copii cu varsta mai mare de 12 ani pentru: – tratamentul simptomatic al durerilor usoare si medii cu diferite localizari, precum dureri de cap, de dinti, in caz de menstruatie dureroasa, durere reumatica. – tratamentul durerii si febrei asociate cu raceala si gripa.

    PARAREMIN 1BLIST*10CPR Pararemin este utilizat de catre adulti, adolescenti si copii cu varsta mai mare de 12 ani pentru: - tratamentul simptomatic al durerilor usoare si medii cu diferite localizari,…
  • Sindolor, Fiterman Pharma, 12 cpr

    Sindolor, Fiterman Pharma, 12 cpr

    SINDOLOR X 12 compr. Tripla acțiune în calmarea durerii: analgezic, antinevralgic, antipiretic.

    SINDOLOR X 12 compr. Tripla acțiune în calmarea durerii: analgezic, antinevralgic, antipiretic.
  • Septiclean spray pentru gat, 20 ml

    Septiclean spray pentru gat, 20 ml

    SPRAY PENTRU GAT SEPTICLEAN 20ml VITALIA PHARMA Spray pentru gat imbogatit cu albastru de metilen ajuta la ameliorarea senzatiei de iritare si uscaciune, formand o pelicula protectoare la nivelul gatului.

    SPRAY PENTRU GAT SEPTICLEAN 20ml VITALIA PHARMA Spray pentru gat imbogatit cu albastru de metilen ajuta la ameliorarea senzatiei de iritare si uscaciune, formand o pelicula protectoare la nivelul gatului.
  • Coldact Sinus 500mg/30mg, 20 comprimate

    Coldact Sinus 500mg/30mg, 20 comprimate

    COLDACT SINUS 500 mg/30 mg X 20 compr.film. Coldact Sinus este un medicament indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate usoara-moderata (de exemplu cefalee, dureri in gat, dureri sinusale), al starilor febrile, congestiei mucoasei nazale si hipersecreţiei nazale.

    COLDACT SINUS 500 mg/30 mg X 20 compr.film. Coldact Sinus este un medicament indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate usoara-moderata (de exemplu cefalee, dureri in gat, dureri sinusale),…
  • Prosinus 500mg/30mg, Fiterman, 20 comprimate filmate

    Prosinus 500mg/30mg, Fiterman, 20 comprimate filmate

    PROSINUS 500 mg/30 mg X 20 compr.film Tratează simptome de răceală și gripă și desfundă nasul!

    PROSINUS 500 mg/30 mg X 20 compr.film Tratează simptome de răceală și gripă și desfundă nasul!
  • Sirop de tuse, Vitalia, 100 ml

    Sirop de tuse, Vitalia, 100 ml

    Sirop tuse*100ml VTL Ajută la fluidificarea secrețiilor bronșice și favorizează expectorația. Poate calma tusea datorită saponinelor pe care le conține, ameliorează starea de uscăciune a mucoaselor, fiind emolient și antiseptic pentru căile respiratorii. Fără zahăr.

    Sirop tuse*100ml VTL Ajută la fluidificarea secrețiilor bronșice și favorizează expectorația. Poate calma tusea datorită saponinelor pe care le conține, ameliorează starea de uscăciune a mucoaselor, fiind emolient și antiseptic…
  • Acid Acetilsalicilic 500 mg, Labormed, 20 cpr

    Acid Acetilsalicilic 500 mg, Labormed, 20 cpr

    ACID ACETILSALICILIC LABORMED 500 mg X 20 compr. Acid acetilsalicilic Labormed comprimate este un medicament utilizat pentru scaderea febrei si calmarea durerilor de intensitate slaba ori moderata.

    ACID ACETILSALICILIC LABORMED 500 mg X 20 compr. Acid acetilsalicilic Labormed comprimate este un medicament utilizat pentru scaderea febrei si calmarea durerilor de intensitate slaba ori moderata.
  • Bromhexin 8 mg, Helcor, 20 cpr

    Bromhexin 8 mg, Helcor, 20 cpr

    BROMHEXIN 8MG*20CPR HELCOR Fluidifiant al secretiilor bronsice in cursul afectiunilor bronho-pulmonare acute si cronice, insotite de secretii vascoase: bronsita acuta, bronsita cronica, traheobronsita, acutizarile bronhopneumopatiei cronice obstructive, bronsiectazii.

    BROMHEXIN 8MG*20CPR HELCOR Fluidifiant al secretiilor bronsice in cursul afectiunilor bronho-pulmonare acute si cronice, insotite de secretii vascoase: bronsita acuta, bronsita cronica, traheobronsita, acutizarile bronhopneumopatiei cronice obstructive, bronsiectazii.
  • Ambroxol 30 mg/5ml- sirop, Gedeon, 100 ml

    Ambroxol 30 mg/5ml- sirop, Gedeon, 100 ml

    AMBROXOL GRR sirop 30mg/5ml X 100 ml Un mililitru sirop conţine clorhidrat de ambroxol 6 mg şi excipienţi: hidroxietilceluloză, sorbitol lichid, glicerol, propilenglicol, zaharină sodică, acid benzoic, aromatizant Tutti Frutti, apă purificată.

    AMBROXOL GRR sirop 30mg/5ml X 100 ml Un mililitru sirop conţine clorhidrat de ambroxol 6 mg şi excipienţi: hidroxietilceluloză, sorbitol lichid, glicerol, propilenglicol, zaharină sodică, acid benzoic, aromatizant Tutti Frutti,…
  • Ulei de pin, Hofigal, 10 ml

    Ulei de pin, Hofigal, 10 ml

    ULEI PIN 10ml HOFIGAL Actiunii: antiseptica, calmanta, tonifianta a sistemului nervos, dezinfectanta a aparatului respirator si renal.

    ULEI PIN 10ml HOFIGAL Actiunii: antiseptica, calmanta, tonifianta a sistemului nervos, dezinfectanta a aparatului respirator si renal.
  • Dropsuri BIO de tuse, 75 g Bio 4 You , Bio4You

    Dropsuri BIO de tuse, 75 g Bio 4 You , Bio4You

    Dropsuri BIO de tuse, 75 g Bio 4 You Beneficii pentru sanatate din forta plantelor medicinale din Alpi.

    Dropsuri BIO de tuse, 75 g Bio 4 You Beneficii pentru sanatate din forta plantelor medicinale din Alpi.
  • FERVEX RACEALA SI GRIPA 500 mg/4 mg X 16 compr.

    FERVEX RACEALA SI GRIPA 500 mg/4 mg X 16 compr.

    FERVEX RACEALA SI GRIPA 500 mg/4 mg X 16 compr. Indicat la adulti si adolescenti cu varsta peste 15 ani, in cursul racelii, rinitei, rinofaringitei si afectiunilor asemanatoare gripei

    FERVEX RACEALA SI GRIPA 500 mg/4 mg X 16 compr. Indicat la adulti si adolescenti cu varsta peste 15 ani, in cursul racelii, rinitei, rinofaringitei si afectiunilor asemanatoare gripei
  • Tisofit- Inhalant, Tis Farmaceutic, 25 ml

    Tisofit- Inhalant, Tis Farmaceutic, 25 ml

    INHALANT 25ML (TISOFIT) Inhalantul este o asociere de extracte naturale (pin, salvie, mușețel, levănțică, eucalipt, propolis) care au acțiune locală decongestionanta și antiseptică asupra mucoasei cailor respiratorii.

    INHALANT 25ML (TISOFIT) Inhalantul este o asociere de extracte naturale (pin, salvie, mușețel, levănțică, eucalipt, propolis) care au acțiune locală decongestionanta și antiseptică asupra mucoasei cailor respiratorii.
  • TISOFIT Sirop cu muguri de brad x 150ml

    TISOFIT Sirop cu muguri de brad x 150ml

    TISOFIT Sirop cu muguri de brad x 150ml Compoziție: extract fluid de muguri de brad. Extractul de muguri de brad are o compoziție complexă, conferind produsului o aromă placută și puternică, ce ușurează respirația.

    TISOFIT Sirop cu muguri de brad x 150ml Compoziție: extract fluid de muguri de brad. Extractul de muguri de brad are o compoziție complexă, conferind produsului o aromă placută și…
  • Sirop coji de nuca si nalba mare, Elidor, 200 ml

    Sirop coji de nuca si nalba mare, Elidor, 200 ml

    Sirop coji de nuca si nalba mare, 200 ml Siropul este un suplimentar alimentar cu extracte naturale, adjuvant pentru adaptarea organismului la mediu si pentru sustinerea cailor respiratorii sanatoase.

    Sirop coji de nuca si nalba mare, 200 ml Siropul este un suplimentar alimentar cu extracte naturale, adjuvant pentru adaptarea organismului la mediu si pentru sustinerea cailor respiratorii sanatoase.
  • Panadol Extra, GSK, 12cpr

    Panadol Extra, GSK, 12cpr

    Panadol Extra-cpr.x 12 – GSK Panadol Extra este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară-moderată.Panadol Extra calmează rapid şi eficient durerile de cap, migrenele, durerile de spate, durerile de dinţi, inclusiv cele apărute după efectuarea unor proceduri stomatologice/extracţii dentare, durerile musculare, durerile menstruale, nevralgiile, durerile articulare – inclusiv cele din artroză şi boli reumatice, durerile în gât, febra şi durerea postvaccinală.

    Panadol Extra-cpr.x 12 - GSK Panadol Extra este indicat pentru tratamentul simptomatic al durerilor de intensitate uşoară-moderată.Panadol Extra calmează rapid şi eficient durerile de cap, migrenele, durerile de spate, durerile…
  • Sirop de pătlagină, Bioeel, 150 ml

    Sirop de pătlagină, Bioeel, 150 ml

    SIROP PATLAGINA 150GR Acțiune și recomandări – expectorant și emolient, conferă protecție mucoasei căilor respiratorii iritate, antiinflamator.

    SIROP PATLAGINA 150GR Acțiune și recomandări - expectorant și emolient, conferă protecție mucoasei căilor respiratorii iritate, antiinflamator.
  • Slavia Pharm Vitosept cu lamaie 20 comprimate

    Slavia Pharm Vitosept cu lamaie 20 comprimate

    Slavia Pharm Vitosept cu lamaie 20 comprimate Vitosept cu lămâie este un supliment alimentar care contribuei la metabolismul energetic normal la nivelul întregului organism.

    Slavia Pharm Vitosept cu lamaie 20 comprimate Vitosept cu lămâie este un supliment alimentar care contribuei la metabolismul energetic normal la nivelul întregului organism.
  • Sirop muguri de pin cu pătlagină și propolis, Elidor, 200 ml

    Sirop muguri de pin cu pătlagină și propolis, Elidor, 200 ml

    Sirop muguri de pin cu pătlagină și propolis, 200 ml Adjuvant expectorant si dezinfectant al cailor respiratorii

    Sirop muguri de pin cu pătlagină și propolis, 200 ml Adjuvant expectorant si dezinfectant al cailor respiratorii
  • Sirop coji de nuca, pin,ridiche neagra, Elidor, 200 ml

    Sirop coji de nuca, pin,ridiche neagra, Elidor, 200 ml

    Sirop coji de nuca, pin,ridiche neagra, 200 ml Supliment alimentar, adjuvant cu influenta benefica asupra gatului si cailor respiratorii, usureaza respiratia, ajuta la degajarea nasului si la o respiratie mai usoara.

    Sirop coji de nuca, pin,ridiche neagra, 200 ml Supliment alimentar, adjuvant cu influenta benefica asupra gatului si cailor respiratorii, usureaza respiratia, ajuta la degajarea nasului si la o respiratie mai…
  • Rinotisol- Picături nazale cu propolis, Tis Farmaceutic, 10 ml

    Rinotisol- Picături nazale cu propolis, Tis Farmaceutic, 10 ml

    RINOTISOL PICATURI NAZALE CU PROP 10ML RINOTISOL este un produs sub formă de picături nazale, cu utilizare locală, în cavitatea nazală; curăță și protejează mucoasa nazală și tractul respirator.

    RINOTISOL PICATURI NAZALE CU PROP 10ML RINOTISOL este un produs sub formă de picături nazale, cu utilizare locală, în cavitatea nazală; curăță și protejează mucoasa nazală și tractul respirator.
  • Mentosan Azzurro, Adya, 30 comprimate

    Mentosan Azzurro, Adya, 30 comprimate

    MENTOSAN AZZURO (cu albastru de metilen) 30cpr ADYA GREEN PHARMA Cimbrul-de-cultură susține sănătatea sistemului respirator și capacitatea de autoapărare a organismului; are efect calmant asupra gâtului, faringelui și corzilor vocale.

    MENTOSAN AZZURO (cu albastru de metilen) 30cpr ADYA GREEN PHARMA Cimbrul-de-cultură susține sănătatea sistemului respirator și capacitatea de autoapărare a organismului; are efect calmant asupra gâtului, faringelui și corzilor vocale.
  • Parasinus, GSK, 20cpr

    Parasinus, GSK, 20cpr

    PARASINUS X 20 compr. PARASINUS este un decongestionant nazal de uz sistemic PARASINUS este indicat în: – profilaxia şi tratamentul rinitelor alergice şi vasomotorii şi pentru tratamentul simptomatic al răcelii comune şi gripei (pentru ameliorarea strănutului, rinoreei, congestiei nazale şi sinusale, febrei, cefaleei şi durerilor musculare).

    PARASINUS X 20 compr. PARASINUS este un decongestionant nazal de uz sistemic PARASINUS este indicat în: - profilaxia şi tratamentul rinitelor alergice şi vasomotorii şi pentru tratamentul simptomatic al răcelii…
  • Sirop de podbal+ridichie neagra, Elidor, 200 ml

    Sirop de podbal+ridichie neagra, Elidor, 200 ml

    SIROP PODBAL+RIDICHIE NEAGRA 200ml PONTICA Proprietati: Antiinflamator, antiseptic, antialergic, antiscorbutic, expectorant, fluidifiant al secretiilor bronsice, secretolitic, antitusiv, diuretic, depurativ, emolient, coleretic, colagog.

    SIROP PODBAL+RIDICHIE NEAGRA 200ml PONTICA Proprietati: Antiinflamator, antiseptic, antialergic, antiscorbutic, expectorant, fluidifiant al secretiilor bronsice, secretolitic, antitusiv, diuretic, depurativ, emolient, coleretic, colagog.
  • Antinevralgic P, Sanofi, 20cpr

    Antinevralgic P, Sanofi, 20cpr

    ANTINEVRALGIC P X 20 compr. Antinevralgic P este indicat pentru tratamentul simptomatic, de scurtă durată, al durerilor de intensitate uşoară până la moderată, cu diferite localizări: dureri de cap, migrenă, nevralgii, dureri de dinţi, dureri ale muşchilor sau articulaţiilor, dureri după intervenţii chirurgicale.

    ANTINEVRALGIC P X 20 compr. Antinevralgic P este indicat pentru tratamentul simptomatic, de scurtă durată, al durerilor de intensitate uşoară până la moderată, cu diferite localizări: dureri de cap, migrenă,…
  • Sirop coji de nuca si patlagina, Elidor, 200 ml

    Sirop coji de nuca si patlagina, Elidor, 200 ml

    Sirop coji de nuca si patlagina, 200 ml Supliment alimentar, adjuvant calmant in caz de ragusala (iritatie) in gat si faringe, efect calmant si placut gatului, faringelui si corzilor vocale.

    Sirop coji de nuca si patlagina, 200 ml Supliment alimentar, adjuvant calmant in caz de ragusala (iritatie) in gat si faringe, efect calmant si placut gatului, faringelui si corzilor vocale.
  • Septolete omni 3mg/1mg x 16 pastile

    Septolete omni 3mg/1mg x 16 pastile

    SEPTOLETE OMNI 3mg/1mg X 16 pastile Ajuta la calmarea durerilor de gat.

    SEPTOLETE OMNI 3mg/1mg X 16 pastile Ajuta la calmarea durerilor de gat.
  • Fiterman Pharma, Proposept, 20cpr pentru supt

    Fiterman Pharma, Proposept, 20cpr pentru supt

    PROPOSEPT X 20 compr. Combinatie unica de uleiuri esentiale si extracte naturale standardizate si vitamina C, care ajuta la eliberarea cailor respiratorii si la mentinerea sanatatii sistemului respirator.

    PROPOSEPT X 20 compr. Combinatie unica de uleiuri esentiale si extracte naturale standardizate si vitamina C, care ajuta la eliberarea cailor respiratorii si la mentinerea sanatatii sistemului respirator.
  • MARESYL 0,5MG/ML SPRAY NAZAL SOL FL*10ML

    MARESYL 0,5MG/ML SPRAY NAZAL SOL FL*10ML

    MARESYL 0,5MG/ML SPRAY NAZAL SOL FL*10ML Contribuie la desfundarea rapida a nasului, iar astfel, la o respiratie normala, lipsita de dificultati.

    MARESYL 0,5MG/ML SPRAY NAZAL SOL FL*10ML Contribuie la desfundarea rapida a nasului, iar astfel, la o respiratie normala, lipsita de dificultati.
  • Tavipec, Montavit, 30 capsule

    Tavipec, Montavit, 30 capsule

    Tavipec*30cps.moi.gastrorez Substanță activă: Ulei volatil de Lavandula latifolia. Tavipec este un medicament cu acțiune secretolitică, expectorantă. Adjuvant în tratamentul rinitelor, rinosinuzitelor acute sau cronice și a bronșitelor acute sau cronice.

    Tavipec*30cps.moi.gastrorez Substanță activă: Ulei volatil de Lavandula latifolia. Tavipec este un medicament cu acțiune secretolitică, expectorantă. Adjuvant în tratamentul rinitelor, rinosinuzitelor acute sau cronice și a bronșitelor acute sau cronice.
  • Sirop Bronhospectin, Elidor, 200 ml

    Sirop Bronhospectin, Elidor, 200 ml

    Sirop Bronhospectin, 200 ml, Supliment alimentar, adjuvant in stari gripale, expectorant, antitusiv, imunostimulator.

    Sirop Bronhospectin, 200 ml, Supliment alimentar, adjuvant in stari gripale, expectorant, antitusiv, imunostimulator.
  • Modafen raceala si gripa, 12 comprimate, Sanofi

    Modafen raceala si gripa, 12 comprimate, Sanofi

    MODAFEN X 12 compr.film. Modafen 200 mg/30 mg este indicat pentru ameliorarea temporară a simptomelor asociate gripei şi răcelii: congestie nazală şi sinusală, cefalee, febră, dureri în gât, dureri musculare şi articulare.

    MODAFEN X 12 compr.film. Modafen 200 mg/30 mg este indicat pentru ameliorarea temporară a simptomelor asociate gripei şi răcelii: congestie nazală şi sinusală, cefalee, febră, dureri în gât, dureri musculare…
  • Caffetin, Alkaloid, 12cpr

    Caffetin, Alkaloid, 12cpr

    CAFFETIN *12 CPR Tratamentul simptomatic al durerii de intensitate slabă-moderată: cefalee, migrenă, durere dentară, durere menstruală, durere postoperatorie şi posttraumatică, mialgie şi artralgie.

    CAFFETIN *12 CPR Tratamentul simptomatic al durerii de intensitate slabă-moderată: cefalee, migrenă, durere dentară, durere menstruală, durere postoperatorie şi posttraumatică, mialgie şi artralgie.
  • Ulei volatil cu cimbru, in și miere, Hofigal, 30 monodoze

    Ulei volatil cu cimbru, in și miere, Hofigal, 30 monodoze

    ULEI VOLATIL CIMBRU IN MIERE 30 MONODOZE HOFIGAL Asigură un aport de nutrienți și substanțe bioactive necesar suplimentării dietei pentru bună funcționare a aparatului respirator și a tractului gastrointestinal.

    ULEI VOLATIL CIMBRU IN MIERE 30 MONODOZE HOFIGAL Asigură un aport de nutrienți și substanțe bioactive necesar suplimentării dietei pentru bună funcționare a aparatului respirator și a tractului gastrointestinal.
  • Efferalgan 500mg, Bristol-Myers Squibb, 16cpr efervescente

    Efferalgan 500mg, Bristol-Myers Squibb, 16cpr efervescente

    EFFERALGAN 500MG*16CPR EFF Efferalgan 500 mg face parte din grupa medicamentelor analgezice-antipiretice (ameliorează durerea şi reduce temperatura corpului în caz de febră).

    EFFERALGAN 500MG*16CPR EFF Efferalgan 500 mg face parte din grupa medicamentelor analgezice-antipiretice (ameliorează durerea şi reduce temperatura corpului în caz de febră).
  • Efferalgan 1000mg, Upsa, 8cpr efervescente

    Efferalgan 1000mg, Upsa, 8cpr efervescente

    EFFERALGAN 1000mg *8CPR EFF Tratamentul simptomatic al stărilor febrile şi/sau durerilor uşoare până la moderate.

    EFFERALGAN 1000mg *8CPR EFF Tratamentul simptomatic al stărilor febrile şi/sau durerilor uşoare până la moderate.
  • BioFlu, Biofarm, 16 cps

    BioFlu, Biofarm, 16 cps

    BIOFLU X 16 caps.moi Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive și febrei asociate tulburărilor tractului respirator (de exemplu, sinuzite, rinite, faringite, bronșite).

    BIOFLU X 16 caps.moi Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive și febrei asociate tulburărilor tractului respirator (de exemplu, sinuzite, rinite, faringite, bronșite).
  • Sirop Bioflu Junior, Biofarm, 100ml

    Sirop Bioflu Junior, Biofarm, 100ml

    BIOFLU JUNIOR SIROP*100ML Bioflu Junior sirop este o combinaţie de medicamente utilizate pentru tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive şi febrei asociate tulburărilor tractului respirator (de exemplu, sinuzite, rinite, faringite, bronşite).

    BIOFLU JUNIOR SIROP*100ML Bioflu Junior sirop este o combinaţie de medicamente utilizate pentru tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive şi febrei asociate tulburărilor tractului respirator (de exemplu, sinuzite, rinite,…
  • Lozaty portocale, Sprint Pharma, 24 tablete

    Lozaty portocale, Sprint Pharma, 24 tablete

    LOZATY PORTOCALE

    LOZATY PORTOCALE
  • Lozaty miere și lămâie, Sprint Pharma, 24 tablete

    Lozaty miere și lămâie, Sprint Pharma, 24 tablete

    LOZATY MIERE & LAMAIE

    LOZATY MIERE & LAMAIE
  • Herbion Iedera sirop expectorant 7mg/ml, KRKA, 150ml

    Herbion Iedera sirop expectorant 7mg/ml, KRKA, 150ml

    HERBION IEDERA 7 mg/ml X 150 ml Herbion iedera sirop contine extract uscat de frunza de iedera, fiind un medicament din plante, utilizat ca expectorant în tusea productivă.

    HERBION IEDERA 7 mg/ml X 150 ml Herbion iedera sirop contine extract uscat de frunza de iedera, fiind un medicament din plante, utilizat ca expectorant în tusea productivă.
  • Rhinxyl Ha Copii 0.05% picături, Terapia, 10ml

    Rhinxyl Ha Copii 0.05% picături, Terapia, 10ml

    RHINXYL HA 0,5 mg/ml x 10 ML SPRAY NAZAL, SOL. RHINXYL HA 0,5 mg/ml spray nazal, soluție aparține unui grup de medicamente pentru tratamentul bolilor nasului, numite simpatomimetice.

    RHINXYL HA 0,5 mg/ml x 10 ML SPRAY NAZAL, SOL. RHINXYL HA 0,5 mg/ml spray nazal, soluție aparține unui grup de medicamente pentru tratamentul bolilor nasului, numite simpatomimetice.
  • Spray nazal Bixtonim Xylo 1mg/ml, Biofarm, 10ml

    Spray nazal Bixtonim Xylo 1mg/ml, Biofarm, 10ml

    BIXTONIM XYLO 1 mg/ml spray nazal X 10 ml Bixtonim XYLO este un decongestionant nazal care eliberează repede nasul înfundat, pentru a putea să respiraţi mai uşor.

    BIXTONIM XYLO 1 mg/ml spray nazal X 10 ml Bixtonim XYLO este un decongestionant nazal care eliberează repede nasul înfundat, pentru a putea să respiraţi mai uşor.
  • Herbitussin® Kids acadele cu aromă de zmeură, USP, 4 bucăți

    Herbitussin® Kids acadele cu aromă de zmeură, USP, 4 bucăți

    Herbitussin® Kids acadele cu aromă de zmeură x 4 buc Herbitussin® Acadele – o formulă cu ingrediente naturale cu efect antibacterian, antiinflamator şi emolient pentru a calma durerea şi iritaţia gâtului copiilor.

    Herbitussin® Kids acadele cu aromă de zmeură x 4 buc Herbitussin® Acadele - o formulă cu ingrediente naturale cu efect antibacterian, antiinflamator şi emolient pentru a calma durerea şi iritaţia…
  • Ambroxol 30mg, Laropharm, 20cpr

    Ambroxol 30mg, Laropharm, 20cpr

    AMBROXOL LAROPHARM 30 mg CT*20 COMPR Ambroxol Laropharm comprimate se administrează în bolile acute şi cronice ale tractului respirator însoţite de afectarea mecanismului de formare a sputei.

    AMBROXOL LAROPHARM 30 mg CT*20 COMPR Ambroxol Laropharm comprimate se administrează în bolile acute şi cronice ale tractului respirator însoţite de afectarea mecanismului de formare a sputei.
  • Larofen 100 mg/ 5 ml- pentru copii, Laropharm

    Larofen 100 mg/ 5 ml- pentru copii, Laropharm

    LAROFEN PENTRU COPII 100MG/ 5ML LAROPHARM Larofen pentru copii conţine ibuprofen, substanţă care aparţine clasei de medicamente numite antiinflamatore nesteroidiene (AINS). AINS modifică răspunsul organismului la durere, inflamaţie şi febră.

    LAROFEN PENTRU COPII 100MG/ 5ML LAROPHARM Larofen pentru copii conţine ibuprofen, substanţă care aparţine clasei de medicamente numite antiinflamatore nesteroidiene (AINS). AINS modifică răspunsul organismului la durere, inflamaţie şi febră.
  • Ibusinus 200mg/ 30 mg, Solacium, 20 cpr

    Ibusinus 200mg/ 30 mg, Solacium, 20 cpr

    IBUSINUS X 20 compr.film. Decongestive nazale de uz sistemic, simpatomimetice, pseudoefedrina in combinatii, codul ATC: R01BA52.

    IBUSINUS X 20 compr.film. Decongestive nazale de uz sistemic, simpatomimetice, pseudoefedrina in combinatii, codul ATC: R01BA52.
  • Antinevralgic Forte, Sanofi, 20cpr

    Antinevralgic Forte, Sanofi, 20cpr

    ANTINEVRALGIC FORTE*20CPR Antinevralgic Forte este un analgezic, reduce febra si este un medicament cu efect antiinflamator (antiinflamator nesteroidian/analgezic).

    ANTINEVRALGIC FORTE*20CPR Antinevralgic Forte este un analgezic, reduce febra si este un medicament cu efect antiinflamator (antiinflamator nesteroidian/analgezic).
  • Sirop expectorant Pulmo-Expres, Elidor, 200ml

    Sirop expectorant Pulmo-Expres, Elidor, 200ml

    Sirop expectorant Pulmo-Expres, 200 ml Catina, decoct de licheni-de-piatra, tinctura de propolis, infuzie din muguri de plop, decoct din radacini de lemn-dulce, decoct din radacini de iarba-mare, infuzie din parti aeriene de isop, sirop de zahar

    Sirop expectorant Pulmo-Expres, 200 ml Catina, decoct de licheni-de-piatra, tinctura de propolis, infuzie din muguri de plop, decoct din radacini de lemn-dulce, decoct din radacini de iarba-mare, infuzie din parti…
  • ZDR.MUCOFORTIN 600 mg X 10 compr.eff.

    ZDR.MUCOFORTIN 600 mg X 10 compr.eff.

    ZDR.MUCOFORTIN 600 mg X 10 compr.eff. Mucofortin este indicat la adulți pentru tratamentul mucolitic de durată scurtă al tulburărilor acute ale tractului respirator (răceala obișnuită) asociate cu hipersecreție de mucus dens și vâscos.

    ZDR.MUCOFORTIN 600 mg X 10 compr.eff. Mucofortin este indicat la adulți pentru tratamentul mucolitic de durată scurtă al tulburărilor acute ale tractului respirator (răceala obișnuită) asociate cu hipersecreție de mucus…
  • Larofen 200 mg, 20 cpr

    Larofen 200 mg, 20 cpr

    LAROFEN 200 mg CT*20 COMPR FILM Larofen 200 mg comprimate filmate inlatura simptomele asociate racelii si gripei si amelioreaza durerile de intensitate usoara pana la moderata.

    LAROFEN 200 mg CT*20 COMPR FILM Larofen 200 mg comprimate filmate inlatura simptomele asociate racelii si gripei si amelioreaza durerile de intensitate usoara pana la moderata.
  • ClinSin Hot, Natur Produkt, 10 plicuri

    ClinSin Hot, Natur Produkt, 10 plicuri

    ZDR.CLINSIN HOT X 10 plicuri Stări de răceală și gripă, infecții nazale și sinusale.

    ZDR.CLINSIN HOT X 10 plicuri Stări de răceală și gripă, infecții nazale și sinusale.
  • Dolo-angin fără zahăr, 24cpr

    Dolo-angin fără zahăr, 24cpr

    DOLO-ANGIN N fara zahar X 24 past. Dolo-angin fără zahăr este indicat în tratametul durerilor de gât și în iritații ale mucoasei bucale.

    DOLO-ANGIN N fara zahar X 24 past. Dolo-angin fără zahăr este indicat în tratametul durerilor de gât și în iritații ale mucoasei bucale.
  • HERBION LICHEN DE PIATRA 6 MG / ML X 150 ML SIROP

    HERBION LICHEN DE PIATRA 6 MG / ML X 150 ML SIROP

    HERBION LICHEN DE PIATRA 6MG/ML*150ML Extractul de lichen de piatra sirop contine cantitati mari de mucilagii hidrosolubile, care acopera, protejeaza si hidrateaza mucoasa gurii si gatului, ameliorand iritatia si tusea uscata.

    HERBION LICHEN DE PIATRA 6MG/ML*150ML Extractul de lichen de piatra sirop contine cantitati mari de mucilagii hidrosolubile, care acopera, protejeaza si hidrateaza mucoasa gurii si gatului, ameliorand iritatia si tusea…
  • Sanador Sinus 500mg/30mg, Laropharm, 20 comprimate filmate

    Sanador Sinus 500mg/30mg, Laropharm, 20 comprimate filmate

    SANADOR SINUS 500MG*20CPR LAROPHARM Indicatii terapeutice: Durere usoara si medie (tratament simptomatic). Febra (tratament simptomatic).

    SANADOR SINUS 500MG*20CPR LAROPHARM Indicatii terapeutice: Durere usoara si medie (tratament simptomatic). Febra (tratament simptomatic).
  • Sirop Respiratorus 200ml

    Sirop Respiratorus 200ml

    SIROP RESPIRATORUS 200ML (CAI RESPIRATORII SANATOASE) Siropul Respiratorus este un foarte bun expectorant care contribuie la funcționarea normală a aparatului respirator. Este recomandat în tuse convulsive, spastice şi asmatice, gripe, răceli, bronşite, laringite.

    SIROP RESPIRATORUS 200ML (CAI RESPIRATORII SANATOASE) Siropul Respiratorus este un foarte bun expectorant care contribuie la funcționarea normală a aparatului respirator. Este recomandat în tuse convulsive, spastice şi asmatice, gripe,…
  • Sirop Tussavit, 250 g

    Sirop Tussavit, 250 g

    TUSSAVIT SIROP 250 g X 200 ml Tussavit sirop de tuse contribuie la fluidificarea și la eliminarea mucusului bronșic (prin extractul fluid de Cimbru/Thymi folium), precum și la ameliorarea acceselor de tuse (prin extractul fluid de Pătlagină (Plantaginis folium), ușurând astfel respirația, dezinfectând mucoasa bucală și faringiană și eliminând disconfortul la respirație.

    TUSSAVIT SIROP 250 g X 200 ml Tussavit sirop de tuse contribuie la fluidificarea și la eliminarea mucusului bronșic (prin extractul fluid de Cimbru/Thymi folium), precum și la ameliorarea acceselor…
  • CONIMED FORTE 50ml ELZIN PLANT

    CONIMED FORTE 50ml ELZIN PLANT

    CONIMED FORTE 50ml ELZIN PLANT

    CONIMED FORTE 50ml ELZIN PLANT
  • Spray nazal Olynth 1mg/ml, 10ml

    Spray nazal Olynth 1mg/ml, 10ml

    OLYNTH 1 mg/ml x 10 ml spray nazal

    OLYNTH 1 mg/ml x 10 ml spray nazal
  • Mucosolvan 30 mg, 20 comprimate, Sanofi

    Mucosolvan 30 mg, 20 comprimate, Sanofi

    MUCOSOLVAN X 20 compr. Ambroxolul,substanta activa a Mucosolvan,mareste secretia de mucus din caile respiratorii,faciliteaza expectoratia si usureaza tusea.

    MUCOSOLVAN X 20 compr. Ambroxolul,substanta activa a Mucosolvan,mareste secretia de mucus din caile respiratorii,faciliteaza expectoratia si usureaza tusea.
  • Lozaty căpșuni fără zahăr, Sprint Pharma, 16 tablete

    Lozaty căpșuni fără zahăr, Sprint Pharma, 16 tablete

    LOZATY CAPSUNE FARA ZAHAR

    LOZATY CAPSUNE FARA ZAHAR